تریلر انتقام جویان مارول جزئیات داستان سرباز زمستانی، مبارزه و غیره


انتقام جویان مارول ممکن است برای بسیاری ایده آل نباشد انتقام جویان اما Crystal Dynamics به تعهد خود برای ادامه افزودن محتوای جدید به بازی پایبند است. توسعه دهندگان اخیرا انتقام جویان مارول یک قهرمان جدید قابل بازی به زودی اضافه می شود که باکی بارنز با نام مستعار The Winter Soldier در آن حضور دارد. تریلر تازه‌ای که به تازگی منتشر شده است، اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه شخصیت، نقش او در بازی و ظاهر مبارزات او می‌افکند.

در سال‌های اخیر داستان سرباز زمستان آنقدر معروف شده است که به نظر می‌رسد تمایل ضدقهرمان به شستشوی مغزی توسط افراد بد، بخشی از قوس او باشد. انتقام جویان مارول به همین ترتیب، مونیکا راپاچینی نیز در این امر نقش دارد. به‌روزرسانی باکی به‌عنوان یک شخصیت قابل بازی، مأموریت‌های جدید، لوازم آرایشی و غارت‌های جدید و البته مهارت‌ها و توانایی‌های جدیدی را اضافه می‌کند که می‌توانید به عنوان باکی در نبرد از آنها استفاده کنید.

انتقام جویان مارول برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. به روز رسانی Winter Soldier در تاریخ 29 نوامبر در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید