طبق گزارش‌ها، پشتیبانی مارول از Avengers در سال 2023 به پایان می‌رسد


کریستال داینامیکس در اوایل سال جاری در مورد برنامه های زیر ستاره ای خود گفت: انتقام جویان مارول «بسیاری از قهرمانان جدید» گنجانده شد، اما به نظر نمی رسد در آینده ای نه چندان دور باشد. انتقام جویان خودی Miller Ross در مورد توسعه مشکل ساز بازی قبل و بعد از عرضه روشن کرد و همچنین فاش کرد که پشتیبانی از این عنوان ممکن است در آینده نزدیک به پایان برسد.

شرح گزارش انتقام جویان مارول تعدادی از مشکلات پشت صحنه، که مهمترین آنها استفاده از موتور داخلی کریستال داینامیکس بود که به دلیل بدهی های فنی بسیار زیادی که جمع کرده بود، باعث ایجاد یک سری مشکلات در بازی شد (استودیو به بازی Unreal That’s منتقل شد. بخشی از دلیلی که من این کار را کردم) موتور بعدی 5 مهاجم مقبره بازی).

سایر مشکلات بازی در طول گزارش پوشش داده شده است. این شامل پشتیبانی ضعیف پس از انتشار، عدم رعایت زمان‌بندی‌های انتشار برای بسیاری از نسخه‌های پس از عرضه، عدم افزودن ویژگی‌های قول‌داده‌شده قبلی به بازی و بحث‌هایی است که همراه با انتشار بازی وجود دارد. توسعه دهنده. به دلیل تغییر اولویت داخلی، به نظر می رسد که گسترش She-Hulk که اغلب درز کرده بود نیز لغو شده است.

در ادامه این گزارش آمده است: انتقام جویان مارول به دلیل مشکلات زیاد، پشتیبانی به زودی به پایان می رسد. در ابتدا گفته می شد که Crystal Dynamics قصد داشت حداقل سه تا پنج سال از این بازی پشتیبانی کند، اما در این مرحله به نظر می رسد استودیو فقط قصد دارد به انتهای آستانه برسد. انتقام جویان مارول در سال 2023 متوقف خواهد شد و پس از آن هیچ برنامه ای برای انتشار محتوای جدید برای بازی نداریم. راس قبلا نیز این موضوع را گزارش کرده است.

البته جالب اینجاست که طبق گزارشی که اخیرا منتشر شده، مالک جدید کریستال داینامیکس، گروه Embracer، انتقام جویانبنابراین باید دید که آیا Crystal Dynamics به فضا بازمی گردد یا خیر. اما در حال حاضر، به نظر می رسد که تجربه استودیویی در دنیای محبوب، پس از مرگ به ظاهر قریب الوقوع آن، برای مدت طولانی در حافظه هیچ کس باقی نخواهد ماند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید