لیکر می‌گوید انتقام‌جویان مارول ممکن است به موقع برای به‌روزرسانی 4.0 موفق نشوند


انتقام جویان مارول اگرچه بازی پس از عرضه و موفقیتی که زمانی Crystal Dynamics به آن امیدوار بود را ندیده است، با این وجود از زمان انتشار خود تعدادی قهرمان جدید قابل بازی اضافه کرده است. Winter Soldier نیز به فهرست اضافه شده است، اما به نظر می رسد بازی بازی کند. که آینده ای فراتر از آن نداشته باشیم.

آینه افشان معروف. انتقام جویان مارول اخیراً، در پادکست میز ناهار، او گفت که مکالمه اخیری که با افراد آگاه در مورد برنامه های بازی داشته است “تصویر بسیار بدی از آینده ترسیم می کند” (از طریق PlayStation LifeStyle).

او افزود: “چند ماه پیش در حال ثبت نام بودم و فکر می کردم هرگز قرار نیست به سری به روز رسانی 4.0 برسیم. من واقعاً آن را نمی بینم.” بنابراین بیش از یک سال دیگر باقی مانده است.

افشای اطلاعات قبلی به حداقل یک شخصیت دیگر در خط لوله اشاره کرده است. انتقام جویان مارول به گفته میلر، با وجود برنامه ریزی اولیه برای عرضه در سال 2021، اضافه شدن او به بازی به تعویق افتاده است، اما اگر مالکان جدید گروه Embasser بودجه و منابع کریستال را آزاد کنند. ممکن است سرعت دوباره افزایش یابد. شما به پویایی نیاز دارید.

انتقام جویان مارول برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. به روز رسانی Winter Soldier در تاریخ 29 نوامبر در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید