Marvel Rivals از cross-play پشتیبانی خواهد کرد، اما cross-progression هنوز قطعی نشده است


فضای چند نفره حداقل می توان گفت رقابتی است، اما صدور مجوز و انتظارات قبلی باعث ایجاد چشم اندازهای آینده شده است. رقبای شگفت انگیز به نظر می رسد که در موقعیت محکمی قرار دارد که مهم نیست چه زمانی منتشر می شود، تاثیر قوی بگذارد. پیش از انتشار، توسعه دهنده NetEase Games نیز جزئیات بیشتری در مورد برخی از ویژگی های چند نفره به اشتراک گذاشت.

به طور خاص، در مصاحبه اخیر با Wccftech، Thad Sasser، کارگردان بازی، گفت که با وجود اینکه چندنفره چندنفره پشتیبانی می‌شود، در حال حاضر مشخص نیست که آیا می‌توان چنین چیزی را برای پیشرفت متقابل گفت یا خیر. Sasser می گوید که تیم توسعه تقاضا برای این ویژگی را تشخیص می دهد، اما اجرای آن آسان تر از انجام آن است.

ساسر گفت: «هنوز تصمیم گیری نشده است. رقبای شگفت انگیز از پیشرفت متقابل پشتیبانی می کند. “همانطور که می توانید تصور کنید، انجام این امر بسیار پیچیده است، بنابراین ما هنوز در مورد آن فکر می کنیم. شنیده ایم که بینندگان ما قبلاً چند پیشنهاد داده اند، بنابراین ما در حال بررسی آن هستیم.”

رقبای شگفت انگیز در حال حاضر برای PS5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود نسخه آزمایشی آن در ماه جولای منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید