تیزر Marvel Rivals Yggsgard، تلفیقی از Asgard و Yggdrasil را نشان می دهد.


Marvel Games و NetEase Games ماه گذشته معرفی شدند. رقبای شگفت انگیز، یک تیرانداز رقابتی جدید 6v6 که در آن قهرمانان و تبهکاران معروف درگیر جنجال های بین بعدی می شوند. Asgard به عنوان یکی از نقشه ها اعلام شده است، اما Yggsgard است که تلفیقی از Asgard و درخت جهانی Yggdrasil به دلیل “درهم تنیدگی زمان” است. اولین تیزر نقشه را در زیر ببینید.

لوکی، برادر ثور و دشمن متناوب، این وظیفه را بر عهده گرفت که ایگسگارد را به عنوان یک پادشاهی جدید تأسیس کند و بر آن حکومت کند (حتی برخی از نقاشی‌ها اتحاد با سورتور را کنایه می‌زدند). در هر صورت، این منطقه خیره کننده به نظر می رسد، با راهروهای منحنی، میدان ها، و حتی مجسمه لوکی. در یک نقطه، برج های Yggdrasil بر فراز منطقه اطراف، و کاخ سلطنتی Valaskjalf، خانه خانواده سلطنتی Asgardian نیز قابل مشاهده است.

رقبای شگفت انگیز تاریخ انتشار ندارد، اما آلفای بسته با بیش از 10 کاراکتر قابل بازی در ماه می برای بازیکنان PC در دسترس خواهد بود. تاکنون حضور مرد عنکبوتی، مگنیتو، جادو و پلنگ سیاه تایید شده است. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد آلفا و انتشار کامل باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید