«مارول 1943: ظهور هیدرا» در پاریس می‌گذرد و «پلنگ سیاه» توسط خری پایتون بازی می‌شود.


ناشناخته رسانه جدید Skydance خالق ایمی هنیگ رسما اعلام کرد Marvel 1943: Rise of Hydra، یک بازی اکشن ماجراجویی تک نفره که در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و بازیکنان را به جای کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه دوران او، آزوری قرار می دهد. بهتر از همه، وفاداری بصری بازی ها در حال حاضر بهتر از چند وقت پیش است. سرم کمه در جریان ارائه اخیر State of Unreal در GDC، هنیگ جزئیات بیشتری در مورد بازی ارائه کرد، از جمله اینکه Unreal Engine چگونه به توسعه بازی کمک می کند.

Marvel 1943: Rise of Hydra با Unreal Engine 5.4 توسعه یافته است و همچنین از فناوری MetaHuman برای فعال کردن تصویر واقعی از چهره و عملکرد بسیار دقیق استفاده می کند. هنینگ همچنین در مورد چگونگی استفاده از فناوری‌های Nanita و Lumen موتور برای محیطی دقیق‌تر صحبت کرد. داستان کامل زیر را با حسن نیت ارائه شده از IGN بررسی کنید.

در همین حال، مارول جزئیات بیشتری از بازی را نیز فاش کرد. در پاریس اشغالی در سال 1943، ظهور هیدرا خاری پایتون (که بیشتر به خاطر نقش ازکیل در این فیلم شناخته می شود) در این فیلم بازی خواهد کرد. مرده متحرک) Drew Moraine در نقش آزوری با نام مستعار Black Panther و Steve Rogers با نام مستعار کاپیتان آمریکا بازی می کند.

گابریل جونز، سرباز آمریکایی و عضو کماندوهای زوزه‌کش با بازی مارک ریچاردسون، و نااری جاسوس واکاندان با بازی مگالین اچیکون‌ووک، در گروه اصلی شخصیت‌های قابل بازی به این دو خواهند پیوست. از دیگر شخصیت های مهم داستان می توان به هاوارد استارک با بازی جوئل جانستون و جولی از اعضای مقاومت فرانسه با بازی لاین رنه اشاره کرد.

در ضمن، موسیقی بازی توسط استفن بارتون (Call of Duty 4: Modern Warfare، Titanfall 2، Apex Legends، Star Wars Jedi: Survivor).

Marvel 1943: Rise of Hydra قرار است در سال 2025 منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید