«ماریو در برابر خر کونگ» در صدر جدول بریتانیا قرار دارد، جمجمه و استخوان ها غالب هستند


هفته گذشته شاهد انتشار چند بازی ویدیویی جدید و قابل توجه بودیم، اما همه آنها در اولین نمایش خود در بریتانیا به یک اندازه خوب عمل نکردند. طبق اطلاعات منتشر شده توسط Gfk (که توسط کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر به اشتراک گذاشته شده است)، نینتندو سوییچ ماریو در مقابل خر کونگ این بازسازی در صدر نمودارها قرار گرفت و فروش فیزیکی در این منطقه 64 درصد بیشتر از سایر اسپین‌آف‌های شخص اول بود. کاپیتان وزغ: ردیاب گنج مدیریت در انتشار در سال 2018.

یک بازی با دامنه بسیار بزرگتر – AAAA Megaton خودخوانده یوبی سافت جمجمه و استخوان ها – همچنین سرانجام هفته گذشته پس از سال ها تاخیر و مشکلات توسعه راه اندازی شد. با این حال، بازی دزدان دریایی در بهترین حالت پاسخی ولرم دریافت کرده است و این در عملکرد راه اندازی آن منعکس شده است.

اولین بار در رتبه 4 جدول بریتانیا قرار گرفت، جمجمه و استخوان ها فروش واحدهای فیزیکی در منطقه کمتر از یک چهارم بازی‌های دزدی آنلاین دیگر بود دریای دزد البته شایان ذکر است که سهم بازار فروش فیزیکی از آن زمان تا کنون به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اما این موضوع، همراه با بررسی های ضعیف، مطمئناً تصویر تاریکی را برای آخرین نسخه یوبی سافت ترسیم می کند.

در همین حال، غواصان جهنمی 2 شتاب نیز چشمگیر بود. تیراندازی co-op در رتبه 7 جدول قرار دارد و در واقع نسبت به اولین هفته گذشته خود 28 درصد افزایش فروش داشته است، که در نمودارهای فروش بسیار نادر است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید