mario + rabbids sparks of hope

یوبی سافت می گوید فروش «Mario + Rabbids: Spark of Hope» کمتر از حد انتظار است


عوامل زیادی وجود داشت که نشان می داد Mario + Rabbids Spark of Hope موفقیت تجاری یوبی سافت، ماریو IP به پیشینیان می رسد که به موفقیت های قابل توجه و تجاری دست یافته اند که در نوع خود چشمگیر است. با این حال، به نظر نمی رسد دنباله تاکتیک های نوبتی آنطور که یوبی سافت دوست داشت کار کند.

یوبی سافت در آخرین گزارش مالی خود فاش کرد: Mario + Rabbids Spark of Hope از زمان عرضه آن در پایان اکتبر، فروش کمتر از حد انتظار بوده است. به همین ترتیب، Just Dance 2023 نیز ضعیف عمل کرد.

ایو گیمو، مدیرعامل یوبی سافت گفت: ما با پویایی بازار متضادی روبرو هستیم زیرا صنعت همچنان به سمت برندهای بزرگ و بازی‌های زنده جاودانه در زمینه بدتر شدن شرایط اقتصادی که بر هزینه‌های مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارد و واکنش بازیکنان ادامه می‌دهد، و علیرغم یک برنامه بازاریابی بلندپروازانه، ما از موارد زیر شگفت زده شدیم: Mario + Rabbids Spark of Hope عملکرد ضعیف در هفته های پایانی و اوایل ژانویه 2022. Just Dance 2023 نمراتم بد است “

آخرین نتایج سه ماهه یوبی‌سافت تصویری تلخ را به تصویر می‌کشد و این شرکت اعلامیه‌های نه چندان مثبتی از جمله اعلان‌های تاخیری بیشتری ارائه کرده است. جمجمه و استخوان هاو سه لغو اعلام نشده عنوان (علاوه بر چهار لغو اعلام نشده عنوان تایید شده برای سال 2022).

Mario + Rabbids Spark of Hope برای نینتندو سوییچ موجود است. شما می توانید نقد و بررسی بازی ما را در اینجا بخوانید. همچنین قصد داریم در ماه های آینده سه DLC پولی دریافت کنیم. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat