بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope تا 14 ژوئیه برای اعضای Nintendo Switch Online رایگان است.


از زمان انتشار چندین سال پیش، بازی تاکتیک‌های نوبتی یوبی‌سافت و نینتندو با وجود تحسین منتقدان مواجه شده است. ماریو + خرگوش + جرقه امید در حالی که به خوبی نسخه قبلی خود فروخته نشده است، به نظر می رسد به بازیکنان فرصتی عالی داده است تا محتوا را امتحان کنند و ببینند آیا ارزش یک خرید کامل را دارد یا خیر.

نینتندو است Mario + Rabbids Spark of Hope همه مشترکین Nintendo Switch Online می‌توانند تا 14 ژوئیه ساعت 23:59 به مدت یک هفته به صورت رایگان بازی کنند.

بعد از آن بارقه امید یوبی سافت در زمان عرضه اعلام کرد که در دسترس بودن بر روی همان پلتفرم های نسخه قبلی خود احتمالاً به فروش کمتر بازی استراتژیک کمک کرده است. با این حال، سازندگان بازی مطمئن هستند که تبلیغات دهان به دهان قوی منجر به فروش ثابت «برای سال‌های آینده» می‌شود، به طوری که گزارش‌ها در اوایل سال جاری نشان می‌دهند که بازی نزدیک به ۳ میلیون نسخه فروخته است.

در بررسی این بازی به آن امتیاز 9/10 دادیم و گفتیم:Mario + Rabbids Spark of Hope این یک جهش بزرگ به جلو نسبت به نسل قبلی خود است، با تغییرات و بهبودهای مختلف برای ارائه یک تجربه تاکتیکی بسیار جذاب و مکانیکی. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Mario + Rabbids Spark of Hope فقط در نینتندو سوییچ موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید