«برادران ماریو و لوئیجی» اعلام شد که در ماه نوامبر منتشر شد


از ماریو و لوئیجی این سریال نزدیک به یک دهه بود که MIA بود، اما در سال 2015 ماریو و لوئیجی: جام جم کاغذ این آخرین باری بود که یک بازی جدید منتشر شد (به غیر از بازسازی)، اما نینتندو بالاخره مشکل را حل کرد.اخیر ماریو RPG در قالب چندین بازسازی منتشر شده است. سوپر ماریو آر پی جی و درب هزار ساله ماریو کاغذیاین شرکت در حال حاضر است ماریو و لوئیجی: برادری.

ماریو و لوئیجی: برادری آخرین نسخه از این سری و البته یک RPG تمام عیار برای طرفداران نسخه های قبلی است. ماریو کاغذی توسعه دهندگان سریال نگران هستند که ممکن است اینطور نباشد. در این بازی بازیکنان به جزایر مرموز سفر می کنند و اسرار آنها را کشف می کنند. بسیاری از شخصیت های دوست داشتنی و آشنا از جمله Bowser و Princess Peach و همچنین حملات و حرکات هماهنگ شده برای ماریو و لوئیجی در داخل و خارج از نبرد باز می گردند. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

ماریو و لوئیجی: برادری این بازی در تاریخ 7 نوامبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که چه کسی این بازی را توسعه می دهد، زیرا توسعه دهنده سری قبلی AlphaDream در سال 2019 تعطیل شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید