Bungie ماراتون را اعلام کرد – بازی PvP Extraction Shooter برای PS5، PC، Xbox Series X/S عرضه می شود


Bungie در ویترین پلی استیشن سونی حضور داشت، اما نه به دلایلی که ممکن است فکر کنید.روشن شد ماراتن، عنوان جدید آن سری معروف تیراندازی اول شخص است. با این حال، همانطور که قبلاً شایعه شده بود، این یک تیراندازی استخراج PvP است که در آن بازیکنان یک دونده را کنترل می کنند تا Tau Cetus IV را در جستجوی “ثروت، شهرت و بدنامی” کشف کند. بدون کمپین تک نفره.

ماراتن با پشتیبانی از cross-play و cross-save برای PS5، PC و Xbox Series X/S عرضه می شود. در وبلاگ پلی استیشن، مدیر کل اسکات تیلور و مدیر بازی کریستوفر بارت جزئیات بیشتری در مورد بازی به اشتراک گذاشتند. بارت اعتراف کرد که اگرچه این فیلم یک دنباله مستقیم نیست، اما “مطمئناً متعلق به همان جهان است.”

«ما برای اثر اصلی احترام زیادی قائلیم. ماراتن ما از ابتدا می خواستیم به اسطوره ها، داستان ها و مضامین بازی به خصوص جهان احترام بگذاریم. در عین حال، دیدگاه ما برای این بازی چیز جدیدی است. ”

“هدف ما ایجاد چیزی عالی برای بازیکنانی است که چیزی در مورد بازی نمی دانند. ماراتن مردم در سراسر جهان و آنهایی که سال ها منتظر داستان های بیشتری از جهان هستند ماراتن کائنات. نیازی نیست در مورد چیزی بدانید ماراتن درک یا بازی کردن این بازی سخت است، اما اگر چنین است، ما تجربه‌ای با ارجاعات و برش‌های عمیق ایجاد کرده‌ایم که می‌شناسید. ”

البته، “احساس” یک بازی Bungie خواهد بود. به طور خلاصه، طرفداران می‌توانند انتظار «احساس باورنکردنی از سلاح‌ها»، «ساخت جهان زیبا و هیجان‌انگیز، داستان‌های غنی، غوطه‌ور شدن، و فرصت‌های ماجراجویی باورنکردنی را داشته باشند». تمرکز زیادی بر داستان‌گویی مبتنی بر بازیکن دارد و بر «راه‌های بیشتر برای درگیر کردن بازیکنان در داخل و خارج از بازی» تکیه می‌کند. این بازی با همین هدف طراحی شده است. ”

به نظر می رسد که بازیکنان می توانند با اقدامات خود بر داستان جهان تأثیر بگذارند (مانند کشف مصنوعاتی که بخش های کاملاً جدیدی از نقشه را برای همه باز می کند). همیشه یک “منطقه در حال تکامل” در جهان وجود خواهد داشت زیرا “بازیکنان با هر دویدن سفر خود را ایجاد می کنند”. دشمنان هوش مصنوعی نیز به احتمال زیاد ظاهر می شوند، اما ممکن است برای غارت با بازیکنان دیگر نیز مبارزه کنند.

تیلور در رابطه با مدت زمانی که انتشار آن زمان می برد، گفت: “ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن قبل از عرضه داریم، یا حتی زمانی که آماده صحبت بیشتر در مورد بازی هستیم. تیم سخت کار می کند و این یک نقطه شروع عالی است. ما پایه و اساس را داریم اما هنوز کارهای زیادی برای انجام داریم، از جمله ادامه رشد تیم و غیره.

“من بسیار هیجان زده هستم که این اعلامیه به ما این امکان را می دهد که در مورد موقعیت هایی که به دنبال آنها هستیم بازتر باشیم و با کاندیداها در مورد کارهای در حال پیشرفت و چشم اندازمان برای بازی صحبت کنیم. هیچ جدول زمانی برای اطلاعات جدید وجود ندارد، اما تیلور قول داده است که آپدیت بعدی این عنوان دارای گیم پلی خواهد بود و “خیلی نزدیک به راه اندازی” خواهد بود. لطفا صبر کنید.

ماراتن_04
ماراتن
ماراتن_02نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید