فروش «Manor Road» از 2 میلیون نسخه فراتر رفت


از زمان ورود به Steam Early Access در 26 آوریل، Slavic Magic's جاده عمارت من از فروش تحت تاثیر قرار گرفتم. ناشر Hooded Horse اخیراً اعلام کرده است که بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است. بازی استراتژی شهرسازی بلادرنگ در دو روز اول انتشار بیش از 1 میلیون نسخه فروخت.

بر اساس گزارش SteamDB، تعداد بازیکنان همزمان نیز قابل توجه است و در 28 آوریل به 173178 نفر رسید. البته دسترسی زودهنگام تنها آغاز راه است. توسعه‌دهنده قصد دارد محتوای بیشتری را بر اساس بازخورد، همراه با «صیقل‌سازی، متعادل‌سازی و رفع اشکال بیشتر» اضافه کند. اولین پچ از این دست در حال حاضر در شعبه بتا در Steam و buffs archer در دسترس است در حالی که برخی از پیشرفت‌های تجاری را تضعیف می‌کند.

اگرچه مکانیک اصلی وجود دارد، جاده عمارت دسترسی اولیه هنوز “حدود یک سال دیگر” است. باز هم، این ممکن است بر اساس بازخورد جامعه تغییر کند. Slavic Magic نیز ممکن است پس از افزودن ویژگی ها و محتوای بیشتر قیمت آن افزایش یابد.

لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید. تا آن زمان، بررسی ما از نسخه دسترسی اولیه را در اینجا بررسی کنید. ما امتیاز 7 از 10 را به بازی دادیم و عملکرد، جلوه های بصری و مکانیک کلی آن را تحسین کردیم، اما هنوز هم لبه های ناهمواری وجود دارد که باید از آن استفاده کنیم.

https://x.com/HoodedHorseInc/status/1791114602694033570نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید