league of legends sylas

Mageseeker: League of Legends Stories رتبه بندی شده در کره جنوبی


لیگ اسطوره هادر حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین ویژگی‌های بازی در حال حاضر است (و برای مدتی طولانی بوده است)، اما در چند سال اخیر Riot Games گام‌های مهمی برای گسترش بیشتر دامنه این فرنچایز برداشته است. در سال 2021،Ruined King: League of Legends Story،یک RPG نوبتی تک نفره شروع می شودلبخندUniverse و Riot چندین بازی دیگر را تحت یک چتر معرفی کرده‌اند که به دنبال جذب افراد بیشتر به بازی‌های بیشتر هستند.اتحادجهانی با تجربیاتی که برای جمعیت های مختلف پذیرایی می کند.

یکی از این بازی ها که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است ممکن است لو رفته باشد. همانطور که Gematsu در توییتر گزارش داد، کمیته رتبه بندی و مدیریت بازی کره جنوبی (GRAC)Megaseeker: The Story of League of Legends– البته این چیزی است که ما تاکنون از کانال های رسمی خود Riot نشنیده ایم.

همانطور که ارزیابی شد،مگا جویندهبرای کامپیوتر در حال توسعه است و در نگاه اول یک عنوان اکشن با عناصر آنلاین خواهد بود. ظاهراً کوروش به عنوان شخصیت اصلی بازی خواهد کرد، اما به نظر می رسد که Demacia نیز نقشی را ایفا کند.

در عین حالمگا جویندهRiot چندین بازی دارد که البته در حال حاضر به طور رسمی معرفی نشده اند.لیگ اسطوره هابازی‌های Double Stallion که بر روی اسپین‌آف پلتفرمر اکشن کار می‌کنند، تایید شد که در حال توسعه استCONV/RGENCE: داستان League of Legendsو Tequila Works در حال کار بر روی یک عنوان ماجراجویی هستندآهنگ نونو: داستان League of Legends. از سوی دیگر، لیگ اسطوره هایک MMORPG نیز در حال حاضر در حال توسعه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat