فهرست مشاغل نشان می دهد که Mafia 5 در حال حاضر برای پیش تولید آماده می شود


Hangar 13 سال گذشته تایید کرد که توسعه بازی اصلی بعدی خود را آغاز کرده است.مافیافرنچایز، اما توسعه‌دهنده ممکن است در حال برنامه‌ریزی باشد که چند سال آینده فراتر از راه‌اندازی فرنچایز پرچم‌دار خود چگونه خواهد بود.مافیا 4(یا هر چیزی که در نهایت نامیده می شود). در ماه می سال گذشته، گزارش شد که استودیو به دنبال دریافت چراغ سبز قسمت پنجم است تا بتواند به محض انتشار چهارمین بازی، آن را توسعه دهد. لیست مشاغل جدید منتشر شده توسط توسعه دهنده یکسان است.

طبق یک آگهی شغلی تهیه کننده اجرایی که توسط Hangar 13 در لینکدین ارسال شده است، این استودیو به دنبال شخصی است که به توسعه یک “فرانچایز قابل توجه برای Hangar 13” کمک کند، احتمالاً به این موارد اشاره دارد: .مافیاطبق آگهی استخدام، متقاضیان “نقش کلیدی در ارائه موفقیت آمیز عنوان جدید بزرگ” و همچنین محتوای آن پس از عرضه و جالب توجه، “برنامه های فرانچایز آینده” خواهند بود.

Hangar 13 در ماه می گذشته پس از اینکه IP جدید عنوان جهان باز اعلام نشده خود را لغو کرد، دچار یک دور اخراج شد.مافیابرای جلوگیری از مشکلات مشابه در آینده، بازی دارای چراغ سبز خواهد بود.

با توجه بهمافیا 4به این ترتیب، بازی احتمالاً با Unreal Engine 5 ساخته شده است و طبق گزارش‌ها، به عنوان یک پیش درآمد برای نسخه اصلی عمل می‌کند.مافیاتنظیم سیسیل است.

Leaks ادعا می کند که Hangar 13 نیز در حال حاضر در حال کار است.تاپ اسپین 5، که قبلا شلیک می شودمافیا 4.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید