ستاره کاور اعلام کرد Madden NFL 25 در 16 آگوست عرضه می شود


محل اختفای Electronic Arts Play Showcase ناشناخته است، اما این هفته آنها برخی از اعلامیه های قدرتمند را اعلام کردند: عصر اژدها: محافظ حجابهمچنین EA Sports دیوانه nfl 25 این بازی در تاریخ 16 آگوست در سراسر جهان برای Xbox Series X/S، PS5، PC، Xbox One و PS4 در دسترس خواهد بود. کریستین مک کافری از سانفرانسیسکو 49ers روی جلد ظاهر می شود.

مایک ماهر، مدیر تولید ارشد با بیش از 50 میلیون تاچ داون، گفت: “کریستین مک کافری ستاره فیلم های هایلایت یکشنبه NFL است، بازیکنان ما توانایی پویایی او را در مدن دوست دارند و ما سال گذشته را با او گذراندیم.” کریستین در Madden NFL 24 به محبوب ترین دویدن تبدیل شده است. سبک بازی هیجان انگیز، پویا و فیزیکی کریستین همان چیزی است که ما به Madden NFL 24 آورده ایم. یک نمایش عالی از نوآوری. دیوانه nfl 25 او برای جلد امسال عالی بود. ”

مک کافری گفت، دیوانه nfl این یک دستاورد حرفه ای و افتخاری است که من با هم تیمی ها، مربیان و هواداران وفادارم 49 به اشتراک می گذارم. امسال با بازگشت به میدان، دیوانه شده بازیکنان اکنون دلایل بیشتری برای ادامه گلزنی با من دارند. دیوانه nfl 25. ”

در پلتفرم های نسل فعلی، دیوانه nfl 25 به‌روزرسانی‌هایی برای فرنچایز و حالت‌های دیگر، «سطح بعدی» FieldSENSE، تفسیر جدید و موارد دیگر وجود خواهد داشت. پیش‌سفارش برای همه نسخه‌ها اکنون در دسترس است. نسخه استاندارد 69.99 دلار قیمت دارد و شامل یک آیتم بازیکن Cover Athlete Elite و دو آیتم استراتژی است. بازیکنان PS5 همچنین به تجهیزات Superstar Drip و Legendary XP Boost دسترسی انحصاری خواهند داشت.

نسخه Deluxe 99.99 دلار قیمت دارد و همان موارد را به شما می دهد، به علاوه 3 روز دسترسی زودهنگام به بازی و چالش های تیم نهایی. شما همچنین 4600 آیتم Madden و آیتم های “سایر” دریافت خواهید کرد، اما جزئیات هنوز مشخص نشده است. در نهایت، بسته MVP وجود دارد که شامل نسخه لوکس است. دیوانه nfl 25 و فوتبال کالج 25علاوه بر این، اعضای EA Play می توانند قبل از انتشار یک آزمایش 10 ساعته را انجام دهند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید