تاد هاوارد پیشنهاد می کند عنوان ایندیانا جونز از MachineGames سال آینده اعلام شود


تاد هاوارد مرد شلوغی است.او بیشتر کار را تمام کرد میدان ستاره، اما قبلاً به بازی بعدی که او هدایت می کند رفته است. طومارهای بزرگ 6. اما فراتر از آن، او همچنین یک تهیه کننده اجرایی برای MachineGames است. ایندیانا جونز عنوان. هوارد گفت اطلاعات بیشتری در سال آینده ارائه خواهد شد.

او در مصاحبه اخیر با Esquire به طور خلاصه اشاره کرد: ایندیانا جونز هاوارد تمایلی به افشای جزئیات بیش از حد نداشت، اما گفت: “ما سال آینده صحبت خواهیم کرد” که نشان می دهد عنوان می تواند در سال 2024 به طور رسمی معرفی شود.

هاوارد همچنین به دیدگاه MachineGames اشاره کرد، هرچند مبهم. ایندیانا جونز ملک “بی نظیر” خواهد بود. این چیزی است که او قبلاً پیشنهاد کرده است، و چیزی که تیم در طول توسعه روی آن تمرکز کرده است، ایجاد احساس جدایی از تجربه عادی است. ایندیانا جونز فیلم سینما.

“من یک غول هستم ایندیانا جونز من یک طرفدار هستم.” “می توان آن را به روشی منحصر به فرد در یک بازی ویدئویی گنجاند. بدیهی است که بازی در مورد کاوش در چیزی است. واقعاً بدون آن بازی چه احساسی دارد؟”

چند سال پیش، گفته می‌شد که این بازی در «تولید خیلی زودهنگام» قرار دارد، اما با توجه به این واقعیت که بیش از دو سال و نیم از زمان معرفی آن می‌گذرد، احتمالاً در نقطه‌ای از زمان رونمایی کامل آن حدس زده می‌شود. در سال 2024 کاملا غیرممکن نخواهد بود.

قبلا MachineGames ایندیانا جونز این عنوان بر اساس یک داستان اصلی نوشته تاد هاوارد است، اما اخیراً درز کرده است همچنین ادعا می کند که دارای گیم پلی اول و سوم شخص است.

اوایل امسال، Bethesda این را پذیرفت ایندیانا جونز انحصاری برای ایکس باکس و رایانه های شخصی خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *