indiana jones

بازی ایندیانا جونز MachineGames یک “مشاپ منحصر به فرد” – تاد هاوارد است


از زمانی که MachineGames تقریباً دو سال پیش اعلام کرد که روی یک پروژه جدید کار می کنند، ایندیانا جونز در زمینه بازی، Bethesda چیز زیادی (در صورت وجود) در مورد این عنوان نگفته است. Elder Scrolls، Fallout، چه زمانی میدان ستاره Mastermind Todd Howard به عنوان تهیه کننده اجرایی بازی خدمت می کند و او داستان اصلی را نوشته است.

به عنوان مثال، ما حتی نمی دانیم که بازی در چه ژانری قرار می گیرد و تاد هاوارد فوق الذکر به نظر نمی رسد هنوز مایل به ارائه پاسخ مشخص باشد. ایندیانا جونز اگرچه این عنوان یک تجربه اکشن-ماجراجویی خواهد بود، اما هاوارد گفت که این یک “مشاپ منحصر به فرد” خواهد بود که “کارهای مختلفی را انجام می دهد.”

هوارد گفت: «فکر می‌کنم این یک ترکیب است.» این منحصربه‌فرد است. [Gustafsson, co-founder of MachineGames] و مردم MachineGames می‌خواستند بازی این کار را انجام دهد. بی نظیره. ”

در همین حال، هاوارد اظهارات قبلی را تکرار کرد که در آن از تعهد MachineGames به پروژه ابراز هیجان کرد و گفت که استودیو “کار فوق العاده ای انجام می دهد” قبل از اینکه اضافه کند: “این قطعا یک نامه عاشقانه است.” ایندیانا جونز و همه [to do] و. “

در همان مصاحبه، هاوارد همچنین در مورد: استارفیلد انحصار کنسول ایکس باکس به نفع توسعه بازی بود، جزئیات جدیدی از گیم پلی را فاش کرد و به توسعه اولیه برای RPG فضایی اشاره کرد. طومارهای بزرگ ۶.

با توجه به ایندیانا جونز و حتی اگر جزئیات دقیق تری در مورد آن بشنویم، بعید است در آینده نزدیک این اتفاق بیفتد.نویسنده: Shubhankar Parijat