تریلر نمای کلی اچ دی Luigi's Mansion 2 انواع ارواح، پازل ها و بازی Co-op را به نمایش می گذارد


نینتندو در حال برنامه ریزی برای ارائه مستقیم جدید در این ماه است، اما تاریخ و زمان آن هنوز اعلام نشده است.یکی از عناوینی که ممکن است ظاهر شود این است عمارت لوئیجی 2 HD اواخر این ماه برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تریلر مروری جدیدی به زبان ژاپنی منتشر شده است که ویژگی های مختلف نسخه ریمستر شده را معرفی می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

لوئیجی در سفری برای یافتن تکه‌هایی از ماه تاریک در دره اورشید است، اما گفتن آن آسان‌تر از انجام آن است، زیرا عمارت‌های خالی از سکنه زیادی برای کاوش وجود دارد. Poltergust 5000 به بازیکنان اجازه می دهد تا ارواح سرگردان را بمکند، اما برخی از ارواح باید ابتدا مبهوت شوند. خیره کننده می تواند به سردرگمی دشمنانی مانند مومیایی ها کمک کند.

برخی از ارواح لوئیجی را احاطه می کنند یا به گودال های آب شلیک می کنند تا او را غافلگیر کنند، در حالی که برخی دیگر او را می ترسانند تا بیهوش شود. البته از Poltergust ها برای حل معماهایی مانند دستکاری چرخ دنده ها، حرکت دادن فن ها و ساخت بالون برای رسیدن به سطوح بالاتر نیز استفاده می شود. برای کسانی که می خواهند کمی از داستان فاصله بگیرند، Scarecrapper وجود دارد که از حداکثر چهار بازیکن پشتیبانی می کند و ماموریت های منحصر به فردی را برای تکمیل ارائه می دهد.

عمارت لوئیجی 2 HD در 27 ژوئن منتشر شد. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید