Lost Soul Aside تریلر جدید و شیک گیم پلی را دریافت کرد


همانطور که اخیرا گزارش شده است، Sony Interactive Entertainment بازی UltiZero Games را معرفی کرد. روح گمشده به کنار به عنوان بخشی از پروژه قهرمان چین. هک اند اسلشی که در سال 2016 اعلام شد و به سوژه داغ مبارزات شیک آن تبدیل شد. تریلر جدیدی منتشر شده است که گیم پلی و باس های غول پیکر بیشتری را به نمایش می گذارد. در زیر آن را ببینید.

داستان بر روی ادغام کازل با آرینا، یک همزیست متمرکز است. شما باید با دشمنان زیادی دست و پنجه نرم کنید، بنابراین برای زنده ماندن باید با هم کار کنید. این تنظیمات ترکیبی از علمی تخیلی و فانتزی است، با چندین سلاح برای انتخاب و توانایی های مختلف برای امتحان کردن.

در عین حال روح گمشده به کنار UltiZero Games در ابتدا توسعه خود را زیر نظر تهیه کننده Yang Bing آغاز کرد و UltiZero Games را در ژانویه 2017 با بیش از 40 توسعه دهنده تأسیس کرد. تأخیرهای زیادی وجود داشته است، اما به گفته یانگ، پروژه “به طور پیوسته در حال حرکت است.”

“پشتیبانی قوی از پروژه قهرمان چینی سونی اینتراکتیو، بودجه توسعه، روح گمشده به کنار یک مخاطب در سراسر جهان برای اطلاع از پیشرفت توسعه روح گمشده به کنار در حال پیشرفت مداوم است و ما مشتاقانه منتظر ارائه به روز رسانی ها و جزئیات بیشتر در آینده نزدیک هستیم. ”

روح گمشده به کنار آمدن به PS4 و PS5. منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید