“روح گمشده به کنار” در چین بررسی شد، اخبار منتشر شده احتمالا ظرف 3 ماه اعلام می شود


دارم در موردش می شنوم روح های گمشده به کنار سالها در این نقطه، شیطان ممکن است گریه کند و فانتزی نهایی –اکشن RPG الهام گرفته شده همچنان با هر نمایش جدید تحت تاثیر قرار می‌دهد، اما جزئیات مربوط به زمان عرضه بازی واقعاً به طرز ناامیدکننده‌ای مبهم باقی می‌ماند. با این حال، ممکن است به زودی تغییر کند.

توسعه دهنده UltiZero Games اخیراً موارد زیر را از طریق صفحه رسمی این عنوان در توییتر تأیید کرده است: روح های گمشده به کنار برای انتشار در سرزمین اصلی چین ارزیابی و تایید شد. همانطور که دانیل احمد، تحلیلگر صنعت Niko Partners توضیح داد، این بدان معناست که این بازی می تواند به طور رسمی در منطقه منتشر شود، که به این معنی است که جزئیات تاریخ انتشار بازی “نسبتاً به زودی” نشان می دهد که باید با آن به اشتراک گذاشته شود احمد گفت که احتمالاً «طی سه ماه آینده» اعلامیه ای اعلام خواهد شد.

آخرین اطلاعات روح های گمشده به کنار این روزها کمبود دارد. اوایل این ماه، یانگ بین، تهیه کننده گفت که جزئیات بیشتر در مورد بازی «بعداً» منتشر خواهد شد. قبل از آن، بازی UltiZero Games بیش از 20 دقیقه از گیم پلی بازی جدید در جولای گذشته منتشر کرد. روح گمشده به کنار نبردها، باس‌ها و غیره

روح های گمشده به کنار در حال حاضر برای PS5 و PC در حال توسعه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید