تهیه کننده Lost Souls Aside می گوید جزئیات بیشتر «بعداً» به اشتراک گذاشته خواهد شد


آنچه می شنویم این است روح های گمشده به کنار سالها در این نقطه، فاینال فانتزی و شیطان ممکن است گریه کند –اکشن RPG الهام‌بخش در هر نمایش امیدوارکننده به نظر می‌رسید، اما سکوت‌های طولانی که از ویژگی‌های بارز سال‌های اخیر بوده است مطمئناً آن را مورد توجه قرار نمی‌دهد. و در حالی که توسعه‌دهنده UltiZero Games هنوز هیچ به‌روزرسانی اساسی جدیدی دریافت نکرده است، توسعه‌دهنده مجدداً ظاهر شده و اطمینان داده است که اطلاعات بیشتری در مقطعی به دست خواهد آمد.

بنیانگذار UltiZero Games روح های گمشده به کنار یانگ بین، تهیه کننده، که پروژه را به عنوان تنها توسعه دهنده شروع کرده است، اخیراً پیامی را از طریق صفحه رسمی توییتر PlayStation China Hero Project برای بازیکنان به اشتراک گذاشته است. بینگ گفت: «ما در آینده اطلاعات بیشتری در مورد این عنوان در حال توسعه خواهیم داشت.

این به دور از یک به‌روزرسانی پر محتوا است، و ما هنوز دقیقاً نمی‌دانیم که بازی بعدی کی می‌آید، چه رسد به اینکه تاریخ انتشار آن چه خواهد بود، اما حداقل این پروژه هنوز بسیار زنده است و در حال حاضر در حال انجام است. بدان که داخل است حداقل چیزی است.

روح های گمشده به کنار در حال حاضر برای PS5 و PC در حال توسعه است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید