Lost Records: Bloom and Rage یک بازی ماجراجویی روایی جدید توسط DON’T NOD است.


سر نزن مطمئناً مشغول بوده است.توسعه دهنده به تازگی منتشر شده است یوسانتو در ماه فوریه، Vanishers: Ghosts of New Eden. علاوه بر این، The Game Awards بازی‌های جدید را نیز معرفی کرد. رکوردهای گمشده: بلوم و خشم، یک عنوان ماجراجویی داستان محور جدید.

توسط استودیوی DON’T NOD’s Montreal توسعه یافته و توسط ذهن های خلاق پشت سر آن هدایت می شود. زندگی عجیب است، رکوردهای گمشده: بلوم و خشم به عنوان اولین بازی توصیف شده است. رکورد از دست رفته این بدان معناست که توسعه دهنده برنامه های بزرگی برای IP دارد.

داستان روی سوان، نورا، پاییز و گربه تمرکز دارد که در دبیرستان دوستان جدایی ناپذیری از یکدیگر بودند. آنها پس از 27 سال بی خبری از یکدیگر، در شرایطی نه چندان ایده آل به هم می پیوندند. با اسرار مدفون روبرو شوید که به آنها قول دادید که دیگر درباره آنها صحبت نکنند.

از زمان موفقیت باورنکردنی‌مان، این یک ماجراجویی برای ما بوده است.» زندگی عجیب است میشل کخ گفت: “من تجربه مهاجرت به کانادا، تاسیس یک استودیوی مونترال و تشکیل یک تیم عالی در میان چالش های جهانی که همه ما با آن روبرو بوده ایم را داشتم.” “ما هیجان زده هستیم که بالاخره امروز آن را اعلام می کنیم.” رکوردهای گمشده: بلوم و خشم. این دنیای جدید مملو از رئالیسم جادویی است که ما آن را دوست داریم و امیدواریم اطلاعات بیشتری در مورد سوان، نورا، پاییز، گربه و سفر آنها کشف کنیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا از جامعه خود بشنویم. ”

“در طول سه سال گذشته، ما در حال ساخت استودیویی بودیم که ارزش‌های قوی ما را منعکس می‌کند و از افراد بزرگ استقبال می‌کند. به همین دلیل است که یک IP کاملاً جدید راه‌اندازی می‌کنیم که ما را در اینجا معرفی می‌کند. Frédéric Fourney Jennings، مدیر عامل DON’T NOD Montréal گفت: دیگ عالی برای توسعه در مونترال. «برای اینکه بتوانم صحبت کنم رکوردهای گمشده: بلوم و خشم این یک احساس غیرقابل توصیف است زیرا فراتر از داستان شخصیت ما است. همچنین درباره تیم هایی است که هویت ما را به عنوان یک استودیو و هویت بازی های ما شکل داده اند، و تیم هایی که هنوز در راهند. ”

رکوردهای گمشده: بلوم و خشم انتظار می رود در سال 2024 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید