Lost Records: Bloom and Rage به اوایل سال 2025 موکول شد


سر تکان نده رکوردهای گمشده: بلوم و خشم به تعویق افتاد و در اوایل سال 2025 برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. این ماجراجویی داستانی برای اواخر امسال برنامه ریزی شده بود، اما Life is Strange: Double Exposure.

در مصاحبه ای با Actus Newswire، مدیر عامل شرکت اسکار گیلبرت گفت: «ما می دانیم که بسیاری از طرفداران ما مشتاقانه منتظر این بازی بوده اند، مانند قسمت بعدی سری اخیراً اعلام شده. زندگی عجیب استبیایید به بازیکنان فضای مورد نیاز برای لذت بردن از هر دو عنوان را در جامعه بزرگی که ساخته‌ایم بدهیم.

“ما، شکوفه و خشم به نظر من ارزشش را دارد. من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن این ماجراجویی جدید با شما هستم. امیدواریم این یک فصل فراموش نشدنی دیگر در دنیای DON'T NOD باشد. ”

رکوردهای گمشده: بلوم و خشم سریالی دو قسمتی که در سال‌های 1995 و 2022 اتفاق می‌افتد. در داستان، چهار دوست به نام‌های سوان، نورا، گربه و پاییز با «وقایع غیرقابل توضیح» روبرو می‌شوند و به پایین سقوط می‌کنند. تقریباً 30 سال پس از جدایی آنها، این چهار نفر دوباره ملاقات می کنند، شاید برای مقابله با شیاطین خود.

این یک نمایشنامه مشابه خواهد بود زندگی عجیب است 1 و 2 (هر دو توسط DON'T NOD توسعه یافته اند) دارای عناصر جدیدی است، از جمله توانایی بازی در هر دو خط زمانی. تصمیمات از زمان حال می تواند تاثیر داشته باشد و بالعکس. دوربین فیلمبرداری سوان نیز «نقش بزرگی» دارد و می توان از آن برای حل معماها استفاده کرد. تیم توسعه همچنین خواستار یک سیستم گفتگو است که “کمی تعاملی تر و طبیعی تر” باشد تا “احساس فوریت بیشتری” ایجاد کند. منتظر به روز رسانی تاریخ انتشار در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید