Lords of the Fallen یک “تجربه طولانی ورود” را برای تسهیل تازه واردان ارائه می دهد.


CI Games و Hexworks در حال آماده شدن برای انتشار ریبوت مورد انتظار هستند.ارباب افتادگاندر اواخر امسال، و به وضوح، این یک بازی با جاه طلبی های بزرگ است. آیا بازیکنانی را که با این سبک چالش برانگیز راحت نیستند یا حوصله یادگیری آن را ندارند، از خود دور می کند؟

مطمئناً به نظر می رسد که بازی تلاش می کند تا از وقوع آن جلوگیری کند.ارباب افتادگانیک “تجربه طولانی سوار شدن” وجود دارد که به بازیکنان اجازه می دهد قبل از پرتاب شدن به “دنیای بسیار نابخشوده” بازی، آرامش داشته باشند.

Virtuso گفت: “ما یک تجربه طولانی مدت را ایجاد کردیم زیرا تفاوت بین انگیزه و ناامیدی درک این است که چرا شکست خوردید و بازی چه می خواست.” ما معتقدیم که ورود طولانی مدت به بازیکنان این امکان را می دهد تا قبل از فرستادن آنها به دنیایی بسیار نابخشوده، تمام اصول اولیه را تمرین کرده و تسلط پیدا کنند.

دقیقا چقدر طول می کشد تا بتوانیم تجربه کنیمارباب افتادگانهنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است، اما ناشر CI Games تایید کرده است که در سال جاری عرضه خواهد شد. با هر نسخه، آن بر روی PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید