Lords of the Fallen در 13 اکتبر منتشر می شود – شایعات


زمان انتظار برایاربابان سقوط کردهطولانی بود. نسخه اصلی که توسط Deck13 توسعه داده شد، تقریباً یک دهه پیش منتشر شد، اما جانشین فرضی آن، از آن زمان به بعد شاهد شروع مجدد توسعه و تأخیر نسبت به آن بوده است. اما امسال، با یک راه‌اندازی کامل توسط Hexworks، این مجموعه قرار است از زمان بیشتری لذت ببرد و ممکن است دقیقاً بدانیم که چه زمانی خواهد بود.

در توییتر، @ALumia_Italia، صفحه‌ای که بک‌اند فروشگاه ایکس‌باکس و به‌روزرسانی‌های آن را ردیابی می‌کند، ادعا می‌کند:اربابان سقوط کردهقرار است اواخر سال جاری در 13 اکتبر برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر شود.

این صفحه دقیقاً نمی‌گوید که توسعه‌دهنده Hexworks و ناشر CI Games چه زمانی برای اعلام تاریخ انتشار بازی Soulslike اکشن RPG آماده می‌شوند، اما اگر این اطلاعات دقیق باشد، احتمال می‌رود که بازی جدید این بازی مشخص شود. آشکار کرد. هفته‌ها و ماه‌های آینده با سرعتی ثابت‌تر و ثابت‌تر پیش خواهند رفت.

با توجه به برنامه‌ریزی رویدادهایی مانند Summer Game Fest، PlayStation Showcase، و Xbox Games Showcase برای ماه آینده (یا حداقل برای PlayStation، طبق گزارش‌ها برنامه‌ریزی شده است)، هیچ کمبودی برای ویترین بالقوه برای بازی‌ها وجود ندارد.

اربابان سقوط کردهدر حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S و PC.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *