Lords of the Fallen Patch نسخه ایکس باکس را همتراز سایر پلتفرم ها خواهد کرد


بررسی Hexworks اخیرا منتشر شده است اربابان پاییز، سبک هنری بازی، مبارزه و استفاده از جهان های دوگانه برای کاوش را ستود. با این حال، شکایاتی در مورد عملکرد و سایر مشکلات فنی در PS5 و PC وجود دارد.

توسعه‌دهنده از این مشکلات آگاه است و از سازندگان محتوا به خاطر اجازه دادن به آنها برای «استقرار سریع وصله‌ها، به‌روزرسانی‌ها و بهبود عملکرد» قبل از انتشار بازی در توییتر تشکر کرد. گفته می‌شود بازیکنان PS5 و PC می‌توانند از بازی همانطور که در نظر گرفته شده لذت ببرند، اما نسخه Xbox Series X/S همچنان در حال به‌روزرسانی است تا «همتراز با سایر پلتفرم‌ها» باشد.

این پچ ظرف چند روز آینده منتشر خواهد شد و به نظر می رسد نشان می دهد که در زمان راه اندازی بر روی پلتفرم های دیگر نیز در دسترس خواهد بود. باید دید که آیا به همه شکایات مربوط به عملکرد رسیدگی خواهد شد، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. کسانی که از Xbox Series X/S استفاده می کنند احتمالاً باید چند روز قبل از شرکت منتظر بمانند.

اربابان پاییز در 13 اکتبر منتشر شد. بررسی رسمی ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید. شما همچنین می توانید تریلر معرفی را در اینجا مشاهده کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید