Lords of the Fallen پچ علاقه‌مندان به حلقه‌ها و ران‌های ایمنی اثر می‌گذارد، پرتابه‌ها را تنظیم می‌کند


پچ های جدید زیر برای Hexworks در دسترس هستند: اربابان پاییز، تمرکز بر تعادل و سایر تغییرات بر اساس بازخورد. با این حال، توسعه دهنده می گوید که ثبات و بهینه سازی به طور قابل توجهی بهبود یافته است و ویژگی های بیشتری در به روز رسانی های آینده اضافه خواهد شد.

اگر تا به حال حلقه‌ها و ران‌های مقاومتی با اثر وضعیت را بی‌فایده می‌دانید، اکنون برای ایجاد انگیزه، “تقویت قابل توجهی” دریافت می‌کنند. خسارت ضربه دوم حمله قوی شمشیر زمینی یک دست نیز کمی افزایش یافته است. همچنین، ویژگی‌های برخورد دوربین تنظیم شده است، بنابراین هنگام استفاده از برخی موارد قابل پرتاب، باید کمتر زوم کنید.

هرکسی که با دشمن تک تیرانداز در Pilgrim Perch روبرو شود نیز متوجه خواهد شد که دقت آنها بیش از 15 متر کاهش می یابد. با وجود اینکه “احتمال زیادی” برای شلیک از دست رفته وجود دارد، چرا سرنوشت را بدون توقف وسوسه نکنید؟ بقیه یادداشت های پچ را در زیر بررسی کنید.

اربابان پاییز موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

پچ نسخه 1.1.195

ابزار گزارش نگهبان

یک خرابی دیگر به لطف گزارش یک بازیکن حل شد (به کلیک روی دکمه ارسال ادامه دهید!).

  • رفع یک تصادف که ممکن است زمانی رخ دهد که دشمنان به یکدیگر در مورد حضور بازیکن هشدار دهند.

A.I.

  • توانایی هدف گیری Pilgrim Perch “تک تیرانداز” رفع شد. اگر هدف شما بیشتر از 15 متر باشد، به احتمال زیاد شلیک خود را از دست خواهید داد.

تعادل

  • بعد از اینکه متوجه شدیم بازیکنان غالباً حلقه‌ها و ران‌های مقاومت افکت وضعیت را نادیده می‌گیرند، به همه آنها تقویت قابل توجهی دادیم تا آنها را با انواع دیگر و برخی از ساخت‌ها رقابتی‌تر کنیم. من تصمیم گرفتم آن را به کار ببرم.
  • کمی آسیب در ضربه دوم One-Handed Grand Sword Forward Heavy افزایش یافته است تا با انیمیشن کمی کندتر مطابقت داشته باشد.

جستجو

  • قبل از برآورده شدن الزامات جستجوی مناسب، اجساد NPC قابل تعامل هستند.
  • Mobile Merchant برای فروش دو نسخه از Slave Hunter Dagger تغییر یافته و بازیکنان را تشویق می‌کند تا موقعیت‌های دارای دو دستی را بررسی کنند، اما این کمی بیش از حد قدرتمند است و در آینده از بین خواهد رفت. این احتمال وجود دارد.

دیگران

  • چندین آیتم قابل پرتاب برای حذف ویژگی های برخورد دوربین و جلوگیری از “زوم کردن” ناخواسته تنظیم شده اند.
  • نشت متن در مورد “قدرت حمله” به چندین زبان از جمله فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی برزیل و اسپانیایی حل شده است.
  • مشکل حجم جریان در Fief of the Chill Curse برای جلوگیری از افتادن بازیکنان به فضای خالی در زمانی که نقشه به طور کامل بارگذاری نشده است، حل شده است، به خصوص برای بازیکنانی مانند Auteru.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید