Lords of the Fallen هم اکنون برای PC، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است


اربابان پاییز ” اکنون برای رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. بازی اکشن RPG به سبک Souls که با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه یافته است، دارای گرافیک سطح بالا و مکانیک منحصربه‌فرد در حوزه دوگانه است که به بازیکنان اجازه می‌دهد به طور یکپارچه بین قلمروهای Axiom و Umbral حرکت کنند.

در آماده سازی برای انتشار بازی، اربابان پاییز اوایل این هفته تریلر معرفی را دریافت کردیم که بخشی از دنیای و گیم پلی وحشیانه و سریع آن را به نمایش می گذاشت. یک روز قبل از انتشار بازی، توسعه دهنده Hexworks فاش کرد که نسخه PC بازی از DRM Denuvo استفاده نمی کند. این استودیو همچنین اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای استفاده از DRM در آینده ندارد.

بررسی های اولیه این عنوان نشان می دهد که نسخه Xbox Series X/S این بازی از نظر فناوری نسبت به نسخه های PC و PS5 عقب مانده است. در حالی که این استودیو در حال کار بر روی به روز رسانی برای همه پلتفرم ها است، همچنین در حال کار بر روی یک بروزرسانی ویژه برای نسخه X/S بازی Xbox Series است.

برای اطلاعات بیشتر، اربابان پاییز، بررسی ها را بررسی کنید. اگر در بازی کردن عنوان مشکل دارید، در اینجا 10 نکته و ترفند وجود دارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید