گیم پلی Lords of the Fallen نبردهای رئیس Fitzroy’s Gorge و Ruiner را به نمایش می گذارد.


hexworks اربابان سقوط کرده گیم پلی و جزئیات گسترده ای به تازگی فاش شده است، از جمله تفکیک سه مکتب جادو. Gamespot اخیراً از 14 دقیقه گیم پلی جدید رونمایی کرده است که Fitzroy Gorge و مبارزات را به نمایش می گذارد. آن را در زیر بررسی کنید.

این منطقه پر از دشمنان ضعیف و بی چهره است، اما اعداد آن را جبران می کنند. در نهایت، دشمنان قدرتمندتری که جادو می کنند ظاهر خواهند شد. طولی نمی کشد که بازیکن سقوط می کند، به Umbral می رسد، با دشمن می جنگد و فرار می کند. کمی ژانکی است، اما بخشی نیز وجود دارد که از یک لامپ آمبرال برای عبور از یک پل شکسته استفاده می کند.

گیم پلی بازی با یک باس فایت در برابر Ruiner، یک دشمن غول پیکر و تبر چرخان با افکت های انفجاری به پایان می رسد. همچنین می تواند زمین را برای ایجاد یک گودال آتشین و به سمت بازیکن شارژ کند. مردن به شما امکان می دهد به مبارزه با باس ها ادامه دهید، اما مردن دوباره شما را به نزدیک ترین ایست بازرسی باز می گرداند.

اربابان سقوط کرده 13 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. در اینجا می توانید درباره طول داستان بیشتر بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید