Lords of the Fallen شامل 3 مدرسه جادو، جادوهای رئیس و غیره است


hexworks اربابان سقوط کرده از کلاس‌ها و توانایی‌های مختلف گرفته تا انتقال بین Axiom، قلمرو زنده‌ها، و Umbral، قلمرو مردگان، چیزهای زیادی در حال انجام است. ویژگی های جدید IGN همچنین سه مکتب جادویی را معرفی می کند: Umbral، Radiant، و Rhogar. هر کدام به یک کاتالیزور برای استفاده نیاز دارند.

لوگال قلمرو عادل (آنتاگونیست اصلی داستان) است و حول محور آتش سوزی می چرخد. Radiant متعلق به Orius است که روی بواف ها و طلسم های تندر تمرکز می کند و Umbral متعلق به الهه ای است که بر سرزمین مردگان حکومت می کند. مقیاس دو آمار: Infernal برای Rhogar و Radiance برای Radiant. با این حال، Umbral هر دو را انجام می دهد، بنابراین می توانید Umbral را به عنوان یک گزینه اصلی ثابت نگه دارید در حالی که هر دو را برای گزینه های بیشتر تراز کنید.

طلسم های Umbral از این جهت منحصر به فرد هستند که به کندی حرکت می کنند، اما صدمات زیادی وارد می کنند و بمب ها و امواج انرژی تولید می کنند که دشمنان متعدد را در هم می شکند. جالب اینجاست که می‌توانید انواع طلسم‌هایی که توسط دشمنانتان استفاده می‌شود را بیاموزید و زمانی که آنها را شکست می‌دهید فرصتی برای غارت آنها دارید. همچنین توجه داشته باشید که برخی از دشمنان بسته به منطقه در برابر انواع مختلف جادو مقاومت می کنند.

بازیکنان همچنین دارای جادوهای ثانویه مانند یخ زدگی و سم هستند که آنها را روی سلاح ها اعمال می کنند یا از طریق آیتم ها استفاده می کنند. شکست دادن باس‌ها به شما این امکان را می‌دهد که بقایای آن‌ها را برای پاداش‌هایی مانند سلاح‌ها و جادوهای منحصربه‌فرد جذب کنید.

اربابان سقوط کرده 13 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. آخرین تریلر داستان را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *