انتظار می رود که Lords of the Fallen در چند سال آینده ۱۰۰ میلیون دلار درآمد خالص داشته باشد


بازی های CI اربابان پاییز ‘ موفقیت بزرگی بود و در 10 روز اول بیش از 1 میلیون نسخه فروخت. به گفته مارک تیمینسکی، مدیرعامل، این شرکت برنامه‌های بلندپروازانه‌ای دارد، از جمله هدف 100 میلیون دلار درآمد خالص «طی چند سال آینده».

در یک بیانیه مطبوعاتی (از طریق Bankier.pl، ترجمه شده توسط DeepL)، تیمینسکی گفت: هدف جاه طلبانه فعلی ما دستیابی به 100 میلیون دلار درآمد خالص گزارش شده از فروش این عنوان در چند سال آینده است. ما قویاً معتقدیم که می توانیم به این هدف دست یابیم، زیرا علاقه به بازی در حال افزایش است. ”

CI Games همچنین روی چندین پروژه جدید کار می کند، از جمله: پروژه زنده بماندتوسعه یافته توسط Underdog Studio بر روی Unreal Engine 5، پروژه 3 یک RPG اکشن سه گانه از Hexworks که در اوایل سال 2024 راه اندازی شد. هر دو روی Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهند بود.

در مورد سوال، اربابان پاییز، تا به امروز با 24 پچ پشتیبانی گسترده ای دریافت کرده است. ما اخیراً یک questline جدید “راه سطل” دریافت کردیم که جوایز جدیدی ارائه می دهد. طلسم‌های جدیدی مانند Rising Fire و Blistering Salvo نیز اضافه شده‌اند، و خواستگاری در سراسر صفحه بهبود یافته است. بیشتر بدانید. همچنین می توانید نقد و بررسی بازی پایه ما را در اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید