Lords of the Fallen از Denuvo DRM برای نسخه رایانه شخصی استفاده نمی کند


پاسخ به سؤالات بازیکنان در مورد نوع DRM در نسخه های رایانه شخصی اربابان پاییز در زمان عرضه استفاده خواهد شد، اما توسعه دهنده Hexworks فاش کرده است که این بازی از Denuvo استفاده نخواهد کرد. این استودیو همچنین اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای استفاده از نرم‌افزار DRM مورد سوء استفاده Denuvo در آینده ندارد.

اربابان پاییز امروز به طور رسمی وارد فروشگاه ها می شود و برای رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که نسخه‌های PC و PS5 بازی ممکن است با برخی مشکلات فنی مواجه شوند، در حالی که نسخه Xbox Series X/S به میزان قابل‌توجهی عقب‌مانده است. این استودیو می‌گوید در حال حاضر در حال کار بر روی یک پچ برای نسخه Xbox Series X/S بازی است.

در آماده سازی برای انتشار بازی، اربابان پاییز ما یک تریلر پرتاب دریافت کرده‌ایم که دنیایی متروک و نبرد شدید را نشان می‌دهد. داستان بازی 1000 سال پس از وقایع نسخه اصلی که در سال 2014 منتشر شد، جریان دارد. اربابان پاییزو همانطور که می توانید تصور کنید، اوضاع حتی بدتر می شود.

برای اطلاعات بیشتر، اربابان پاییز، بررسی ها را بررسی کنید. در اینجا همه چیزهایی را که باید در مورد بازی بدانید و همچنین یک تریلر که جادوی درخشان و باس فایت های جدید را به نمایش می گذارد، پیدا خواهید کرد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید