Lords of the Fallen نحوه استفاده از قابلیت DualSense در PS5 را توضیح می دهد


طرفداران Soulslikes اخیراً از یک گردش جدید عالی لذت بردند. دروغ پ، و یک بازی دیگر در افق که بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد. اربابان پاییز قرار است به زودی منتشر شود و با نزدیک شدن به راه اندازی آن، توسعه دهنده Hexworks جزئیات جدیدی را برای نسخه PS5 در به روز رسانی جدیدی که در بلاگ پلی استیشن منتشر شده است به اشتراک گذاشته است. به طور خاص، در مورد نحوه پیاده سازی بازی ویژگی های منحصر به فرد کنترلر DualSense است.

Hexworks با داشتن یک ماشه تطبیقی، هر بار که ماشه را می‌کشید، بسته به سلاحی که استفاده می‌کنید، سطح مقاومت متفاوتی به شما می‌دهد. بنابراین، بر خلاف یک سلاح سبک یا کمان پولادی، اگر از سلاح یا کمان متوسط ​​یا سنگین استفاده می‌کنید، می‌توانید انتظار کشش بسیار بیشتری روی ماشه هنگام کشیدن آن داشته باشید. علاوه بر این، هنگام استفاده از یک حمله باردار سنگین، ماشه پس از اکثر عقب‌کشی متوقف می‌شود و سپس باید بقیه را به عقب بکشید تا حمله را آزاد کنید.

در همین حال، به لطف بازخورد لمسی DualSense، بازیکنان می‌توانند هر حمله سبک و سنگین را احساس کنند. همچنین می‌توانید در حین انتقال بین قلمرو Axiom و Umbral، از جمله حسگر Umbral Lamp که نقاط داغ اطراف را تشخیص می‌دهد، انتظار احساس غرش‌های مختلفی را داشته باشید. نبرد و غیره

سرانجام، اربابان پاییز همچنین از بلندگوهای کنترلر استفاده می کند. با توجه به Hexworks، شما “هر قدم” را از کنترلر خود می شنوید، همچنین واکنش های دشمن در هنگام حمله و صداهای منتشر شده توسط Umbral Lamp فوق الذکر را خواهید شنید.

Hexworks قبلاً موارد زیر را در مورد PS5 تأیید کرده بود: اربابان پاییز با 1080p/60 FPS یا 4K/30 FPS اجرا می شود.

اربابان پاییز در 13 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید