بازی Lords of the Fallen Costs CI، تقریباً 67 میلیون دلار


هگز کار می کند اربابان پاییز یک جهنم توسعه طولانی داشت، اما پس از آن با تحسین منتقدان و موفقیت تجاری منتشر شد و بیش از 1 میلیون نسخه فروخت. در حالی که این شرکت به بروزرسانی بازی های اکشن RPG شبه Souls خود ادامه می دهد، دیوید برودریک، مدیر مالی CI Games هزینه های توسعه را فاش کرد.

با توجه به اظهارات مطرح شده در طول این کنفرانس (همانطور که توسط Bankier.pl گزارش شده است)، کل هزینه به 281 میلیون PLN یا 66.6 میلیون دلار رسیده است که آن را به گران ترین عنوان در مجموعه CI Games تبدیل می کند. هزینه های توسعه بالغ بر 42.2 میلیون دلار بود، بدون احتساب هزینه های مجوز موتور (همانطور که در Unreal Engine 5 اجرا می شود). همچنین 19.3 میلیون دلار برای بازاریابی و 5.1 میلیون دلار برای تولید نسخه های فیزیکی هزینه کرد.

برودریک گفت که هزینه بازاریابی “سرمایه گذاری در کل حق رای دادن” برای ایجاد یک پایه قوی و شناخت برند است. باید دید موفقیت این بازی به DLC داستانی، الحاقات یا دنباله ها منجر خواهد شد.

اربابان پاییز موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. اخیراً وصله‌ای دریافت کرده‌ایم که New Game Plus را بازسازی می‌کند – در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید