به‌روزرسانی Lords of the Fallen – Clash of Champions، آزمایش‌ها و مسابقه‌های مجدد Boss Rush را اضافه می‌کند


علیرغم اینکه Master of Fate آخرین آپدیت اصلی است. پادشاه افتادگانHexworks بازی Clash of Champions را منتشر کرد. با اضافه شدن Crucible و Echoes of Battle، Crucible آزمایش های متعددی را ارائه می دهد که در آن بازیکنان به طور متوالی با چندین رئیس مبارزه می کنند. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

Crucible انفرادی یا co-op قابل بازی دارای شش آزمایش است که اگر بدون مرگ کامل شوند، زره های جدید، ارز معبد و رنگ های Umbral Scoring را باز می کنند. آزمایش‌ها از Crucible of Faith، که در آن بازیکنان با سه رئیس مبارزه می‌کنند، تا Crucible of the Lords، که دارای 12 برخورد است، متغیر است. هرچه Crucible سخت‌تر باشد، پاداش‌ها بیشتر می‌شود، اما هر کدام شرایط باز کردن قفل متفاوتی دارند، از شکست دادن رئیس بیس تا باز کردن یک پایان خاص.

Echo of Battle به شما این شانس را می دهد که با باس های شکست خورده مبارزه کنید. برای تمرین قبل از مقابله با Crucible عالی است، اما همچنین برای زنده کردن باس‌های مورد علاقه‌تان عالی است.

پادشاه افتادگان موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC (همچنین قابل پخش با Game Pass). بررسی ما از بازی پایه را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید