بازی Lords of the Fallen 2 که در سال 2026 اعلام شد، اپیک گیمز نسخه PC را منتشر خواهد کرد


به دنبال موفقیت سال گذشته، پادشاه افتادگانCI Games رسما اعلام کرد که دنباله آن در دست ساخت است. این بازی قرار است در سال 2026 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شود.

در حالی که CI Games نسخه کنسول را راه اندازی خواهد کرد، Epic Games حقوق توزیع انحصاری را برای “کل چرخه عمر محصول” در رایانه شخصی به دست آورده است. به نظر می رسد که این به معنای انحصار دائمی در فروشگاه اپیک گیمز است، اگرچه این دو شرکت هنوز در حال مذاکره برای یک توافق راه اندازی دقیق هستند. من به طور جداگانه در تاریخ بعدی گزارش خواهم کرد.

قبلا پروژه 3، Lord of the Fallen 2 از “تشخیص و موفقیت های بدست آمده توسط Lords of the Fallen” سرمایه گذاری کنید. این «بر اساس گزینه‌های گیم‌پلی جاه‌طلبانه‌تر ساخته شده است تا مخاطبان بیشتری را جذب کند» و از «یادگیری‌ها، تجربه و دانش قابل توجهی» که در توسعه نسخه قبلی به دست آمده است، سود می‌برد.

این بازی با استفاده از Unreal Engine 5 در حال توسعه است و جالب است که ببینیم آیا اپیک گیمز فراتر از نسخه رایانه شخصی درگیر خواهد بود یا خیر.عاقبت مرگ افتادگاناطلاعات زیادی در مورد این محصول که ژانویه گذشته علامت تجاری آن بود، در دست نیست. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

پادشاه افتادگان این بازی در 13 اکتبر برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد و در 10 روز اول 1 میلیون نسخه فروخت. بررسی و جزئیات ما را برای آخرین به‌روزرسانی، Clash of Champions، بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید