کابوس کوچک 12 میلیون نسخه فروخت


ناشر Bandai Namco و توسعه دهنده Tarsier Studios کابوس کوچک این فرنچایز بیش از 12 میلیون نسخه در سراسر پلتفرم فروخته است.این فرنچایز شامل دو بازی با عناوین مناسب است کابوس کوچک و کابوس کوچک 2، به همراه عناوین اسپین آف موبایل کابوس بسیار کوچک.

کابوس کوچک این بازی که در ابتدا در سال 2017 منتشر شد، بازیکنان را به جای Six قرار می‌دهد که سعی می‌کنند از Maw، یک کشتی زیر آب پر از هیولا فرار کنند. دنباله این فیلم که قرار است در سال 2021 منتشر شود، حول محور ماجراجویی Thing پس از آشنایی با دختری با کت بارانی زرد است.

با وجود موفقیت کابوس کوچک فرنچایز، Bandai Namco، اعلامیه هایی را درباره دنباله های احتمالی یا اسپین آف های بیشتر اعلام کرده است. این از قلدری استودیو در توییتر نیز مشهود است. این استودیو در سال 2019 توسط گروه Embracer خریداری شد و تأیید می کند که Bandai Namco مالکیت IP کابوس کوچک را حفظ می کند.

بازی از کابوس کوچک فرانشیزها در پلتفرم های مختلف در دسترس هستند.اصلی کابوس کوچک در دسترس برای PC، PS4، Xbox One، Nintendo Switch، Android و iOS، دنباله آن –کابوس کوچک 2– همچنین در PS5 و Xbox Series X/S موجود است. کابوس بسیار کوچک برای iOS و اندروید موجود است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید