Little Nightmares 3 به سال 2025 موکول شد


بقیه زمان‌بندی انتشار در سال 2024 به خوبی پر می‌شود، و در حالی که انتظار داریم اطلاعیه‌ها و به‌روزرسانی‌های بیشتری در راه باشد، تاخیرها کاملاً اجتناب‌ناپذیر هستند. و مطمئناً، بازی های برنامه ریزی شده برای امسال به تعویق افتاد.

Bandai Namco و توسعه دهنده Supermassive Games، کابوس های کوچک 3 از سال 2024 به تعویق افتاد و قرار است در سال آینده منتشر شود. ظاهراً این دو به این نتیجه رسیدند که کیفیت بازی ترسناک اسکرول جانبی آنها در اولویت است و برای توسعه به زمان بیشتری نیاز دارد.

در پیامی که در توییتر منتشر شد، آمده است: «تیم‌های Supermassive Games و Bandai Namco Europe سخت تلاش کرده‌اند تا بهترین تجربه ممکن را برای قسمت بعدی این مجموعه ارائه دهند. “به همان اندازه که ما نمی توانیم منتظر باشیم تا شما به Nowhere برگردید، ما می خواهیم به این بازی مراقبت و عشقی که شایسته آن است بدهیم. کیفیت برای ما اولویت اصلی است و ما امیدواریم که شما هم همین کار را انجام دهید. می دانم. این یک احساس است.»

کابوس های کوچک 3 در حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC. برخلاف کار قبلی، برای اولین بار در این مجموعه، بازی مشارکتی را نیز به نمایش می گذارد. بازی Local Co-op گنجانده نخواهد شد، اما Friend Pass و بازی متقابل بین اعضای یک خانواده کنسول پشتیبانی خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید