توسعه دهندگان Little Nightmares 3 تصمیم گرفتند برای حفظ “اتمسفر و غوطه وری” از Couch Co-op استفاده نکنند.


از کابوس کوچک من همیشه احساس می‌کردم که این سری برای بازی‌های Co-op مناسب‌تر است، با توجه به این واقعیت که هر دو بازی تاکنون هر کدام دو شخصیت اصلی را به نمایش گذاشته‌اند.همچنین، در حالی که این مجموعه تاکنون تنها به صورت تک نفره باقی مانده است، اخیراً اعلام شده است کابوس کوچک 3 با این حال، یک هشدار مهم وجود دارد، این ممکن است تغییر کند.

ولی کابوس کوچک 3 گزینه ای برای Co-op آنلاین وجود دارد، اما شامل Co-op محلی نمی شود. جالب اینجاست که این تصمیم آگاهانه توسط متولیان جدید سری، Supermassive Games بود، زیرا استودیو معتقد بود که بازی این عنوان ترسناک با دوستان باعث کاهش تجربه می شود.

در مصاحبه اخیر با GamesRadar، Coralie Feniello – تهیه کننده کابوس کوچک 3 ناشر Bandai Namco EU گفت بازی co-op یکی از ویژگی های مورد درخواست طرفداران این سری است، بنابراین مهم است که آن را به نحوی گنجانده شود. اما در همان زمان، توسعه دهندگان همچنین می خواستند به هسته تک نفره سری بچسبند.

Feniello گفت: “Co-op بیشترین درخواست از طرفداران ما است، بنابراین ارائه آن برای ما بسیار مهم بود.” “من فکر می کنم که بتوانیم آن را با دوستان تجربه کنیم، لایه دیگری به بازی اضافه می کند. اما در عین حال، ما واقعاً می خواهیم بازیکنان آن را همانطور که می خواهند تجربه کنند. ما آن را نگه داشتیم و ساختیم تا بتوانید با هوش مصنوعی بازی کنید. بدون نیاز به همکاری آنلاین.»

Supermassive’s Wayne Garland، کارگردان بازی کابوس کوچک 3 او در ادامه افزود که اگرچه Co-op محلی نیز برای عنوان ترسناک در نظر گرفته شده بود، سازندگان در نهایت احساس کردند که این عنوان بیش از حد از “جو و غوطه وری” آن را از بین می برد.

گارلند گفت: «من سؤالاتی در مورد Co-op آنلاین و Coach Co-op داشتم. کاناپه چیزی است که ما در نظر گرفته‌ایم، اما باز هم، وقتی به اتمسفر و غوطه‌وری که می‌خواهیم با کابوس‌های کوچک برگردیم، ترجیح می‌دهیم فقط به همکاری آنلاین بپردازیم. فکر می‌کنم مهم بود که بیشتر از طرف حزب سنتی. ”

کابوس کوچک 3 در سال 2024 برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *