شیطان کوچک درون با یک تریلر گیم پلی جدید خیره کننده بازمی گردد


بیش از دو سال از آخرین انتشار گیم پلی، Neostream's شیطان کوچک درون ما یک تریلر گسترده جدید دریافت کرده ایم. داستان شخصیت اصلی، بیلی را در حال سفر از طریق حومه شهر به جنگل بلک وود نشان می دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

به نظر می‌رسد که جلوه‌های بصری بهبود یافته‌اند و مه جوی زرق و برق‌آمیزی روی نقشه جهان ظاهر می‌شود. بیلی پس از توقف در پمپ بنزین، در معدن متروکه ای با خرسی روبرو می شود و برای جان خود می جنگد. سپس تریلر با استخراج “نمونه” در جنگل شروع می شود، سپس به یک سفر جاده ای شبانه می رسد، جایی که ماشین بیلی به طور تصادفی با یک گوزن برخورد می کند.

سپس یک اردوگاه را می بینیم که در آن او غذا می پزد (معلوم نیست که آیا این به معنای گوزن است یا خیر). راهزنان خواهند آمد و شما می توانید با آنها مبارزه کنید و با آنها غذا بخورید. مکان دیگر مزرعه مستر وول است. صاحبش گوسفند را دوست دارد، بنابراین لباس گوسفند می پوشد. همچنین می تواند مجهز باشد، که هنگام پنهان شدن در میان گوسفندان و کمین کردن هیولاهای نزدیک مفید است.

نبردهای بیشتر با سارقان مختلف قبل از یورش به جایی که به نظر می رسد یک یتیم خانه متروک است دیده می شود. با این حال، یک هیولا در کمین است و حتی پس از دزدیدن بیلی به تعقیب او ادامه می دهد. مناطق دیگری مانند بیابان ها و کوه های برفی نیز در این مکان دیده می شود.

ماجرا با ورود بیلی به جنگل سیاه و برخورد با مردگان به پایان می رسد. او می تواند آنها را آتش بزند یا سرشان را جدا کند، که در ابتدا سر بریدن را توضیح می دهد.

شیطان کوچک درون در حال حاضر برای PS5، PS4 و PC در حال توسعه است. هیچ جزئیاتی مانند تاریخ انتشار وجود ندارد، اما شاید این می تواند نشانه ای از به روز رسانی آینده باشد. منتظر مطالب بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید