سریال لایو اکشن Ryu ga Gotoku در 25 اکتبر در Amazon Prime پخش خواهد شد


اقتباس درام تلویزیونی مثل اژدها حق رای دادن، قبلا یاکوزابا همکاری آمازون پرایم، ناشر و مالک سریال سگا، و توسعه دهنده سریال Ryu ga Gotoku Studio، از ناکجاآباد اعلام شد.

گفته می شود این مجموعه لایو اکشن یک داستان اصلی بر اساس بازی است. ریو گا گوتوکو این فیلم با بازی ریوما تاکوچی در نقش کازوما کیریو به کارگردانی ماساهارو تاک و کنگو تاکیموتو ساخته شده است و داستان و فیلمنامه آن توسط شان کروچ و یوگو ناکامورا ساخته شده است. یاسوهیرو یوشیدا و کانا یامادا فیلمنامه ژاپنی را می نویسند و اریک بارماک، روبرتو گرانده و جاشوا لانگ به عنوان تهیه کنندگان اجرایی ایفای نقش خواهند کرد.

ریوما تاکوچی، که نقش اصلی را بازی می‌کند، گفت: «من واقعاً مفتخرم که می‌توانم نقش کازوما کیریو را بازی کنم، شخصیتی که در بازی مورد علاقه است. Kiryu لطفاً از درام انسانی و درگیری‌های پیرامون آن لذت ببرید.

من قلب، روح و تجربه‌ام را از 35 سال در این کار ریخته‌ام. ریو گا گوتوکو“امسال، سال اژدها، ما توانستیم این داستان حماسی را به عنوان یک سریال جذاب از طریق اشتیاق و استعداد همه کارکنان خود و تلاش های بی شمار زنده کنیم. کازوما کیریو، با بازی ریوما تاکوچی، لطفا منتظر باشید ماساهارو تاک، کارگردان، اظهار کرد.

ما بسیار هیجان زده هستیم که یک درام اکشن اصلی آمازون را معرفی کنیم. ریو گا گوتوکوجیمز فارل، رئیس International Originals در استودیوی آمازون MGM گفت: «Kingdom که بر اساس سری بازی‌های محبوب ژاپنی ساخته شده است، از زمان عرضه‌اش در ژاپن، محبوبیت زیادی در سراسر جهان داشته است. “علاقه رایگان به محتوای ژاپنی در ژاپن و در سراسر جهان به طور چشمگیری در حال افزایش است. در Prime Video Japan، ما همچنان به ارائه محتوای متنوع بدون توجه به ژانر ادامه می دهیم، انطباق یک سری بازی مشهور جهانی با شخصیت ها در یک فیلم به آن جذابیت منحصر به فردی می دهد. و بسیار جذاب است. ما متعهد به گسترش کتابخانه محتوای خود هستیم و به این کار ادامه خواهیم داد. ریو گا گوتوکو قلب مخاطبان در سراسر جهان را لمس خواهد کرد. ”

ریو گا گوتوکو سه قسمت اول در تاریخ 25 اکتبر در آمازون پرایم و سه قسمت باقی مانده در تاریخ 1 نوامبر منتشر خواهند شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید