کارگردان سریال می گوید Ryu ga Gotoku Kiwami 3 دیر یا زود تولید خواهد شد


اگرچه استودیوی Ryu ga Gotoku دو نتیجه خوب تولید کرده است، یاکوزا بازسازی در قالب یاکوزا کیوامی و یاکوزا کیوامی ۲برخلاف آنچه که بسیاری انتظار داشتند (و امیدوار بودند)، استودیو نگذاشت این قطار بازسازی شده ادامه پیدا کند.البته ما گرفتیم یاکوزا: بازسازی! سال گذشته، همه کسانی که مشتاقانه منتظر آن بودند، یاکوزا کیوامی 3 (یا یاکوزا کیوامی 3همانطور که اکنون مشخص است) به نظر می رسد خوشحال است که استودیوی RGG در حال دریافت ریمسترهای شماره سوم، چهارم و پنجم این سری است و آنها را ناامید می کند.

اما جالب است که به زودی ممکن است تغییر کند. در آخرین قسمت از Ryu ga Gotoku Studio TV، مثل اژدها کارگردان سریال ماسایوشی یوکویاما فاش کرد که استودیو قصد دارد به زودی تست‌های آزمایشی برای قسمت بعدی این مجموعه برگزار کند، اما جزئیاتی در مورد قسمت بعدی ارائه نکرد. انجام داد بگو این اتفاق نمی افتد یاکوزا کیوامی 3.

اما جالب اینجاست که او همچنین گفت که اگرچه هنوز چیزی در دسترس نیست، قطب 3 این چیزی است که RGG Studio “قطعا” در حال توسعه آن است. چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد؟ یوکویاما می گوید: دیر یا زود.

“فقط می خواهم بگویم، ما این کار را انجام می دهیم.” قطب 3 از برخی نقطه نظرات. من مطمئن هستم که دیر یا زود این کار را انجام خواهم داد،” او گفت (از طریق Gematsu).

چقدر طول می کشد تا شاهد یک بازسازی کامل از آن باشیم یاکوزا 3 ما هنوز نمی دانیم، اما واضح است که RGG Studio می خواهد یک ریتم سالم را حفظ کند. مثل اژدها به عنوان مثال همه نسخه ها و بازسازی ها یاکوزا عناوین منتشر شده قبل از عصر Dragon Engine می توانند آن تقویم را به خوبی پر کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید