به نظر می رسد توسعه دهندگان Judgment مانند یک اژدها، «اعلان بزرگ» روز دوشنبه را مسخره می کنند.


و مثل اژدها: ثروت بی نهایت اکنون، پس از گذشت چندین ماه از توسعه، اطلاعات زیادی در مورد اینکه استودیوی Ryu Ga Gotoku در حال کار بر روی توسعه‌دهنده‌ی آینده است (یک اتفاق نادر برای توسعه‌دهنده) وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد به زودی ممکن است تغییر کند.

استودیوی Ryu ga Gotoku اخیراً در توییتر پخش شد و جریانی را برای هفته آینده (دقیقا دوشنبه) اعلام کرد که در آن می‌گویند اطلاعات زیادی در مورد جدیدترین محصولات Yakuza برای شما به ارمغان خواهند آورد. به نظر می رسد که در حین پخش اطلاعیه ای از استودیو نیز اعلام شده است و توییت حاوی این نظر است که “آیا اطلاعیه مهمی از استودیو Ryu ga Gotoku منتشر خواهد شد؟”

ماسایوشی یوکویاما، مدیر استودیو RGG استودیو اوایل سال جاری گفت که توسعه‌دهنده در حال برنامه‌ریزی یک “اعلان بزرگ” در سال 2024 است.

اگر استودیو Ryu Ga Gotoku واقعاً قصد دارد آن را در روز دوشنبه اعلام کند، احتمالاً یک شرط مطمئن است. قضاوت 3 (یا هر چه که دنباله اش باشد) قضاوت را از دست داد به طور رسمی اعلام خواهد شد (مگر اینکه، البته RGG Studio دیگری داشته باشد) مثل اژدها بازی در بال ها منتظر است، اما شما هرگز نمی توانید در مقابل آن حرکت کنید.

شایان ذکر است که دوشنبه اول آوریل است، بنابراین استودیو ممکن است به جای یک اعلامیه واقعی، یک شوخی اول آوریل را برنامه ریزی کند. در هر صورت به زودی فاش خواهد شد پس با ما همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید