Like a Dragon Ishin_03

مثل اژدها: بازسازی!تریلر کارت های درجه یک سرباز را به نمایش می گذارد


از مثل یاکوزا/اژدها سریال عناصر دیوانه کننده ای دارد، یاکوزا: بازسازی! قطعا برخی از پرفروش ترین ها وجود داشتند. در آن سیاهچال، بازیکنان می‌توانستند کارت‌های سرباز را تجهیز کنند که توانایی‌های خارق‌العاده‌ای به آنها می‌دهد.در بازسازی مثل اژدها: بازسازی! از این کارت ها می توان در نبردهای معمولی استفاده کرد و ساخت های جالبی ایجاد کرد.

تریلر جدیدی منتشر شده است که نشان می دهد این چگونه کار می کند. هر کارت مربوط به یک سبک مبارزه است و می تواند جزر و مد نبرد را تغییر دهد. به عنوان مثال، Time is Fleeting سرعت تمام دشمنان را کاهش می دهد و آنها را در معرض حملات ریوما قرار می دهد. Essence of Healing Jubilee او را در حال رقصیدن با دشمنانش می بیند و سلامتی را بازسازی می کند.

همچنین می تواند امواج انرژی، پرتابه های آتشین و رعد و برق زنجیره ای را به سمت دشمن شلیک کند. کارت های سرباز را نیز می توان ارتقا داد و با گذشت زمان قدرتمندتر می شود. ممکن است برای برخی از بازیکنان کمی بیش از حد دیوانه کننده باشد، اما همچنان گزینه خوبی است.

مثل اژدها: بازسازی! 21 فوریه برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. برای مشاهده آخرین گیم پلی اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha