Ryu ga Gotoku Restoration!Dead Space Remake که اکنون در Game Pass موجود است، در تاریخ 26 اکتبر منتشر خواهد شد


مایکروسافت امروز موج بعدی عناوینی را که در ماه اکتبر به Game Pass عرضه می‌شوند، با بازی‌های استودیو Ryu ga Gotoku آغاز کرد. Ryu ga Gotoku Restoration! قابل پخش بر روی کنسول ایکس باکس، رایانه شخصی و ابر.

البته بسیاری از مقاصد ورودی دیگر نیز وجود دارد. F1 Manager 2023 در 19 اکتبر برای ابر، کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر می شود. شهرها: Skyline 2 این بازی در تاریخ 24 اکتبر برای PC Game Pass منتشر خواهد شد. بازسازی فضای مرده در تاریخ 26 اکتبر از طریق EA Play برای ابر، رایانه شخصی و Xbox Series X/S در دسترس است.

در همان روز تماشا کنید کارآگاه قورباغه: همه چیز در مورد رمز و راز هر سه را برای ابر و کنسول جمع آوری کنید کارآگاه قورباغه یک مورد در یک بازی بازار شبانه Minekozu همچنین برای ابر، کنسول و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. سرانجام در 31 اکتبر Headbangers: Rhythm Royale و یوسانت، هم ابر، هم کنسول و هم رایانه شخصی.

اگر EA Play دارید (که در Game Pass Ultimate گنجانده شده است)، می‌توانید یک نسخه آزمایشی دسترسی زودهنگام نیز بازی کنید. EA Sports UFC 5 در 24 اکتبر. بازی‌های خروج از Game Pass را در 31 اکتبر بررسی کنید:

  • تیراندازی دوباره متولد شد (ابر، کنسول، رایانه شخصی)
  • با آتش بکش (ابر، کنسول، رایانه شخصی)
  • شخصیت 5 سلطنتی (ابر، کنسول، رایانه شخصی)
  • سیگنال ها (ابر، کنسول، رایانه شخصی)
  • تاج مجیستر سولاستا (ابر، کنسول، رایانه شخصی)نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید