مدیر استودیو می‌گوید «مثل اژدها: ثروت بی‌نهایت» «بی‌پایان» را به سطح جدیدی می‌برد.


عناوین استودیو Ryu ga Gotoku به غیر از طول، بسیار طولانی هستند. یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد. مثل اژدها: ثروت بی نهایتعنوان اصلی بعدی این تیم، شهر هونولولو، از این قاعده مستثنی نیست و بیش از سه برابر یوکوهاما بزرگتر است. ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو.

مدیر استودیو ماسایوشی یوکویاما به قول معروفی گفت که این طولانی ترین بازی این سری بود، اما چه چیزی او را وادار به گفتن آن کرد؟ او در مصاحبه با Automaton-Media گفت: اولاً داستان اصلی طولانی است، دو شخصیت اصلی و تعداد زیادی شخصیت وجود دارد، بنابراین میزان داستان های جانبی مرتبط با هر یک از آنها قابل توجه است.

فعالیت‌هایی مانند جزیره دوندوکو و فهرست سطل پر از محتوای جانبی هستند و بسته به نحوه انجام آن‌ها، می‌توان از آن‌ها به‌عنوان بازی مستقل استفاده کرد. با این حال، از سوی دیگر، جزیره دوندوکو و فهرست سطل اختیاری هستند.

«در نهایت، داستان های فرعی هستند مثل عنوان اژدها همیشه یک گزینه بود می‌توانید فقط در داستان اصلی پیشرفت کنید یا می‌توانید داستان‌های فرعی را برای درک حجم پخش کنید.این حتی الان هم تغییر نکرده است ثروت بی نهایت. علاوه بر این، اگر سعی کنید همه چیز را پاک کنید، ممکن است هرگز تمام نشود. ”

با این حال ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو یوکویاما گفت که ثروت بی نهایت “حجم بسیار بزرگتری” است و تکمیل آن به زمان نیاز دارد. «فقط از فرآیند اشکال‌زدایی، می‌توانیم ببینیم که ثروت بی‌نهایت «بی‌پایان» را به سطح کاملاً جدیدی می‌برد.»

حتی اگر بازیکنان روی داستان اصلی تمرکز کنند، او تخمین می‌زند که «حدود سه تا چهار روز بدون خواب» برای آنها طول می‌کشد، زیرا «هیچ مسیر انحرافی وجود ندارد و داستان‌های فرعی بسیار کم است». بنابراین یوکویاما به طرفدارانش توصیه می کند که این بازی را کم کم بدون از دست دادن خواب انجام دهند.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت در 26 ژانویه 2024 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. در Game Pass توزیع نخواهد شد و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای آن وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید