20 دقیقه گیم پلی از Like a Dragon: Infinite Wealth، نمایش مبارزات، مینی بازی های تحویل دیوانه و غیره


در کنفرانس اخیر RGG، استودیوی توسعه‌دهنده Yakuza جزئیات جدیدی از بازی آینده را فاش کرد. مثل اژدها در این بازی، کار اصلی بعدی سری، مثل اژدها: ثروت بی نهایت، در مرکز قرار خواهد گرفت. علاوه بر تایید این موضوع که بازی RPG در ژانویه و با قیمت 70 دلار (برای اولین بار در این سری) عرضه خواهد شد، توسعه دهنده 20 دقیقه اول بازی را نیز به لطف IGN منتشر کرد.

ثروت بی نهایت بازی با ایچیبان کاسوگا که قهرمان داستان در هونولولو فرود می‌آید و با یک افسر پلیس مشکوک وارد آب داغ می‌شود، شروع می‌شود، اما ویدیوی گیم‌پلی بیشتر بر روی اتفاقات بعدی تمرکز دارد. ما فیلم‌های رزمی جدیدی دریافت می‌کنیم که نشان می‌دهد چگونه سیستم مبتنی بر نوبت معرفی‌شده در بازی اول در دنباله آینده ساخته شده است، و همچنین نگاهی اجمالی به محیط جدید و پر جنب و جوش هاوایی دارد.

همچنین فیلمی از یکی از آنها در آنجا وجود دارد ثروت بی نهایت مینی بازی جدید – Crazy Delivery، همانطور که از نامش پیداست، تاکسی دیوانه بازی برای جزئیات بیشتر ویدیوی گیم پلی زیر را تماشا کنید.

استودیو Ryu ga Gotoku نیز این موضوع را تایید می کند. Ryu ga Gotoku Restoration! این بازی اوایل سال جاری منتشر شد و به زودی به Game Pass نیز عرضه خواهد شد. یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد همچنین در هنگام راه اندازی در سرویس های ایکس باکس در دسترس خواهد بود.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت ” قرار است در تاریخ 26 ژانویه 2024 برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید