Like a Dragon: Infinite Wealth در 26 ژانویه 2024 عرضه می شود


در شروع نمایشگاه RGG Summit پاییز 2023، استودیو Ryu Ga Gotoku موارد زیر را اعلام کرد: مثل اژدها: ثروت بی نهایت در 26 ژانویه 2024 برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر می شود. ویدیوی جدیدی نیز در حدود 22 دقیقه منتشر شد که صحنه‌های داستانی مختلفی را به نمایش می‌گذارد، اما گیم‌پلی چندانی در زمان واقعی ندارد. آن را در زیر بررسی کنید.

این با ایچیبان کاسوگا (که خوشبختانه این بار شلوار پوشیده است) شروع می شود که هنگام عکاسی درباره ژاپن توضیح می دهد. کازوما کیریو با یک میکروفون بوم در پس‌زمینه است و ما در زمان به قبل از داستان اصلی سفر می‌کنیم. به نظر می رسید زندگی کاسوگا به خوبی پیش می رود تا اینکه تماس تلفنی دریافت کرد که او را به وحشت انداخت. پس از ملاقات با جو ساواشیرو، یاکوزا: مثل اژدها من به هاوایی می روم.

متأسفانه در تاکسی اش کمین می کند و بدون هیچ لباسی در ساحل بیدار می شود. پس از فرار از زندان، او با Kiryu آشنا می شود و این دو در نهایت با هم کار می کنند. یک کازینو جدید، درگیری با مافیای محلی، و دیدار مجدد با اعضای قبلی حزب کویچی آداچی، یو نامبا و سائکو موکودا نیز معرفی می‌شوند. البته گورو ماجیما، تایگا ساجیما و شون آکیاما نیز برای حمایت از Kiryu برمی گردند.

کارائوکه بازگشته است، در حالی که فعالیت های جدیدی مانند موج سواری و پاراگلایدر نشان داده می شود. همچنین به نظر می رسید که کیریو از یک بیماری رنج می برد و صحنه هایی وجود داشت که او در حال سرفه های خونی بود. منتظر جزئیات بیشتر در مورد نشست RGG باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید