بازی Like a Dragon: Infinite Wealth مبارزات، مشاغل جدید، احضار و موارد دیگر را معرفی می کند.


استودیو Ryu ga Gotoku مثل اژدها: ثروت بی نهایت ‘ ژانویه آینده منتشر خواهد شد و یک ویدیوی جدید منتشر شده است که داستان و کات سین های مختلف را شرح می دهد. خوشبختانه، گیم پلی گسترده جدیدی نیز وجود دارد که محیط هاوایی، مبارزات و موارد دیگر را معرفی می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

مبارزه همچنان مبتنی بر نوبت است، با عناصر اکشن و فشار دادن دکمه ها به موقع. ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو. با این حال، Kazuma Kiryu سبک بازی منحصر به فردی دارد و مشاغل جدید مختلفی از جمله سامورایی، غربی، رقصنده گرمسیری، رقصنده وحشی و خانه داری معرفی شده است. همچنین احضارهای جدیدی مانند Shun Akiyama و Kaoru Sayama و همچنین موارد مورد علاقه بازگشتی مانند Giant Lobster وجود دارد.

مکان‌های بازی جدید عبارتند از «تحویل دیوانه»، که در آن کاسوگا دوچرخه‌سواری می‌کند و وسایل را در سطح شهر انجام می‌دهد. با این حال، شما باید ترفندهای دیوانه وار انجام دهید و سکه ها را جمع آوری کنید. این شامل بازگشت عناوین کارائوکه و یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند Spikeout و Sega Bass Fishing است. کافی است بگوییم طرفداران چیزهای زیادی برای مشغول نگه داشتن خود دارند.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت در 26 ژانویه 2024 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. آزمایشی رایگان در دسترس است یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد، در آبان ماه سال جاری منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید