Like a Dragon: Infinite Wealth شامل سیاه چال هایی است که به طور تصادفی قرار گرفته اند و بیش از 140 سلاح جدید


وب سایت رسمی از مثل اژدها: ثروت بی نهایت، ورودی اصلی بعدی فرنچایز RGG Studio با جزئیات جدید به روز شده است. این مقاله سیاه‌چال‌هایی را توصیف می‌کند که در هاوایی و یوکوهاما قرار دارند و بازیکنان می‌توانند از آنها برای خدمت به عنوان «پایگاه برای افراد شرور مختلف» استفاده کنند (ترجمه توسط DeepL).

شخصیت اصلی، ایچیبان کاسوگا، و دوستانش برای اولین بار در حین تلاش برای نجات یک فرد گم شده، پا به یک سیاه چال گذاشتند. ساختار داخلی و دشمنان با هر بار بازی تغییر می کنند و بازیکنان می توانند “گنجینه های کمیاب و آیتم های تقویت کننده” را کشف کنند.

جزئیات جالب دیگر شامل تکامل بیشتر اصطلاحات احضار بازی، Delivery Help است. به جای انجام یک حرکت بزرگ و عقب نشینی، در میدان نبرد می مانند و برای چرخش های متعدد کمک می کنند. همانطور که بازیکن در داستان های فرعی پیشرفت می کند، می تواند احضارهای بیشتری را به خدمت بگیرد.

در نهایت، می توانید مانند قبل سلاح های خود را بسازید و تقویت کنید. عملکرد جدید چاپ به شما امکان می دهد جلوه های ویژه اضافه کنید. با بیش از 140 نوع سلاح جدید و سلاح‌های دست‌سازی شده که در فروشندگان در دسترس نیستند، توصیه می‌کنیم برای ارتقای سریع، وارد سیستم ساخت‌وساز شوید.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت در 26 ژانویه 2024 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. همچنین در روز اول Game Pass منتشر خواهد شد. برای جزئیات جدید در مورد مینی گیم ها، عناوین آرکید و موارد دیگر اینجا را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید